Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog
 cryptocurrency

teach all about crypto

دارایی ساتوشی ناکاموتو چقدر است؟

ساتوشی ناکاماتو کیست؟

براساس تحلیل سرجیو لرنر (Sergio Lerner)، مرجع بیت کوین و رمزنگاری، ناکاموتو بسیاری از بلاک‌های اولیه شبکه بیت کوین را استخراج کرده و ثروتی در حدود 1 میلیون بیت کوین مصرف نشده داشته است. ارزش این دارایی در نوامبر سال2020 حدود 4/18 میلیارد دلار است.

ساتوشی ناکاموتو اکنون چه کاری انجام می‌دهد؟

هیچ کس نمی‌داند ناکاموتو به چه کاری مشغول است، اما در یکی از آخرین ایمیل‌های او در تاریخ 23 آوریل 2011 که برای یک توسعه دهنده نرم افزار ارسال کرده است، می‌گوید: من به کارهای دیگر پرداختم. بیت کوین با گوین (Gavin) و بقیه خوب است.

آیا ساتوشی ناکاموتو برای دولت کار می‌کرد؟

شایعاتی در این باره وجود دارد. مردم نام او را به معنای "اطلاعات مرکزی" تفسیر کرده‌اند ، اما مردم هر آنچه را که می خواهند ببینند خواهند دید. ماهیت نظریه‌های توطئه این چنین است.

چیزی که واضح این است که چرا یکی از سازمان‌ها با داشتن نام مخفف سه حرفی (اشاره به سازمان سیا) ارز رمزنگاری شده‌ای تولید کند که متعاقباً به عنوان مکانیزم تجاری ناشناس مورد استفاده قرار خواهد گرفت و سناتورها و FBI را در مورد تروریسم احتمالی و سایر اقدامات جنایتکارانه نگران کرده است. بدون شک نظریه پردازان توطئه نیز در این باره نظری خواهند داشت.

شاید مهم نباشد! جف گارزیک به طور خلاصه می‌گوید ساتوشی یک سیستم منبع باز برای این منظور منتشر کرد که شما نیاز نداشته باشید که بدانید او کیست، و به او اعتماد کنید یا به دانش او اهمیت دهید. کد منبع باز پنهان کردن اسرار را غیرممکن می‌کند زیرا کد منبع کاملا روشن و شفاف است.

علاوه بر این، استفاده از نام مستعار هوشمندانه بود. زیرا مردم بیش از آنکه به شخصیت پشت آن بپردازند، بر روی خود فنآوری تمرکز خواهند کرد. در پایان لازم به ذکر است که بیت کوین اکنون بسیار بزرگ‌تر ازساتوشی ناکاموتو است.

Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post